Co nowego? Fizyka Płynów

Cześć!

Dawno nie pisałem na blogu. Pochłonęły mnie sprawy zawodowe. Mimo pandemii sporo działo się nie tylko zawodowo, ale i w codzinnym życiu rodzinnym/prywatnym.

Chciałbym pochwalić się, że trafiłem do aktywnego zespołu rockowego o nazwie Fizyka Płynów, który próbuje, koncertuje, nagrywa. Spotkaliśmy się w marcu 2020 roku: mój kuzyn Adam – znakomity perkusista, Romek – wrócił do Szczecinka po wielu latach i ja. Romek od zawsze komponował i pisał, grał na gitarze, więc w zasadzie dysponował kilkunastoma gotowymi piosenkami. Brakowało basisty, więc podjąłem się tego wyzwania :) Rozpoczęliśmy regularne spotkania, w trakcie których opracowaliśmy kilkanaście utworów.

Na jedną z prób przyszedł mój dobry kolega, z którym grałem w dawnych czasach. Stwierdził, że czegoś brakuje w naszej muzyce i przydałaby się druga gitara. Rozpoczęliśmy więc poszukiwania drugiego gitarzysty. Różni ludzie przewijali się przez naszą salę prób, ale to Michał zrobił na nas największe wrażenie. Świetny gitarzysta o własnym wyrobionym stylu, operujący czystą i lekko crunch`ową, piękną barwą. Rozpoczęło się granie na poważnie.

Pod koniec sierpnia dzięki uprzejmości Pani Bożeny, właścicielki pubu Garage w Szczecinku, zagraliśmy nasz debiutancki koncert w plenerze. Ten koncert przyniósł mnóstwo pozytywnych emocji, dobrych opinii, a także świetną atmosferę, emocje nie do opisania. Idąc za ciosem rozpoczęliśmy przygotowania do nagrań. Pod koniec 2020 roku zarejestrowaliśmy dwa utwory w studiu nagrań Total Sound. Pierwszy z nich „Ktoś odkrył moje marzenia” to ballada rockowa, której możecie posłuchać już oficjalnie:

Teledysk wykonał Adam. Drugi zarejestrowany utwór o roboczej nazwie „Strzał” to duża dawka rockowej energii, a ukaże się już wkrótce.

Mam nadzieję, że spotkamy się gdzieś na koncertach, gdy będzie to tylko możliwe.

Życzę dużo zdrowia w Nowym Roku!

Pozdrawiam,

Kamil

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.