III Forum Bezpieczeństwa IT w Administracji

Zapraszam do rejestrowania się na konferencję III Forum Bezpieczeństwa IT w Administracji, na której będę miał przyjemność przedstawić prezentację na temat „Wektory ataków na DNS i praktyka obrony przed nimi – WARSZTAT”.

Z mojej prezentacji w dniu 12.10.2018  dowiesz się:

  • dlaczego atak na serwery nazw jest niebezpieczny,
  • w jaki sposób przeprowadzić atak na DNS z wykorzystaniem najnowszych zagrożeń,
  • poznasz sposoby ochrony przed największymi podatnościami protokołu DNS.

Konferencja odbędzie się w dniach 10-12 października 2018 w Primavera Conference & SPA w Jastrzębiej Górze. Będzie dużo fajnych prezentacji, ciekawych rozmów w kuluarach, a także zacne grono prelegentów:

http://www.bezpieczenstwo.itwadministracji.pl/prelegenci/

Zapraszam!

Kamil Folga


Dodano: 2018-10-14

 

Jak sprawdzić, czy nasz serwer DNS jest podatny na ataki, a następnie go zabezpieczyć, opowiada Kamil Folga, ekspert ds….

Zveřejnil(a) IT w Administracji dne Pátek 12. říjen 2018

 

3 thoughts on “III Forum Bezpieczeństwa IT w Administracji

  • Czy w tym roku również przewidujesz jakieś prezentacje na tym forum i czy wgl będzie jego kolejna edycja? Z chęcią bym się wybrał i posłuchał ciekawych i przydatnych informacji, wiadomości.

    • Dzięki za kontakt. Tak, będę w tym roku z prezentacją „Wyszukiwanie podatności i badanie luk w systemach za pomocą narzędzi open source” w piątek 25.10.2019 w godz. 10-11. Agenda jeszcze nie jest oficjalna, ale na podstawie wstępnych informacji o prelegentach i prezentacjach można uznać, że szykuje się najlepsze Forum Bezpieczeństwa IT w Administracji od lat. Warto śledzić zmiany na stronie http://www.bezpieczenstwo.itwadministracji.pl – pozdrawiam, Kamil

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.